Spotrebiče LOFRA

Elegantná a pevná línia navrhnutá tak, aby podporovala profesionálov vo varení.

LOFRA ponúka široký sortiment výrobkov vhodných do akéhokoľvek štýlu kuchyne. Od klasického po moderný štýl, spotrebiče LOFRA vždy uspokojie Vaše potreby vďaka vysokej kvalite a talianskej elegancii.

FREESTANDING model

FREESTANDING model

Model „FREESTANDIN“ ponúka široký sortiment výrobkov vhodných do akéhokoľvek štýlu kuchyne. Od klasického po moderný štýl. Schopnosť miešania štýlu, inovácií a funkčnosti prispôsobenia sa formuje v širokej škále kvalitných riešení.

Built-In model

Built-In model

Vstavaný model sa narodil tak, aby optimalizoval každý jeden priestor. Od pecí, cez varné dosky, až po digestory. Každý výrobok je navrhnutý tak, aby bol umiestnený v akejkoľvek kuchyni, aby priniesol väčšiu hodnotu srdcu vášho domu.

Indukcia a plynové spotrebiče

Indukcia a plynové spotrebiče

Varné dosky sú navrhnuté do najmenších detailov, aby uspokojili najšpecifickejšie požiadavky na nábytok prostredníctvom riešení šitých na mieru pre Vás so zameraním na vysokú kvalitu a estetickú eleganciu.

Okrem všetkého sortimentu potrebného na vybavenie vašej kuchyne ponúka LOFRA sériu exkluzívnych produktov, ktoré Vám prispôsobia kuchyňu a urobia z nej jedinečný zážitok.
V rade „Dolce Vita“ objavte mikrovlnnú rúru, kávovar a ochladzovač.

Komplexný prehlad ponuky spotrebičov od spoločnosti LOFRA si pozrite na oficiálnej strane:https://www.lofra.it/en/