DUKTA flexible wood for home

Výroba a montáž nábytku

Výber povrchov do Vášho domova ako kuchyne je mimoriadne dôležitý. Popri praktickej stránke však nezabúdajte aj na tú estetickú. Dnes existuje množstvo spôsobov ako zabezpečiť funkčnosť a eleganciu Vášho domova.

Navrhnutý a vizualizovaný interiér vyrábame z prvotriednych vstupných materiálov od certifikovaných výrobcov. Vzorky a dekóry jednotlivých materiálov si môžete pozrieť v kamennej predajni nášho štúdia, rovnako ako diela, ktoré sme už realizovali.

Spolupracujeme so svetovými značkami

DUKTA

Je jedinečný typ procesu, vďaka ktorému opracované drevo nadobúda flexibilné vlastnosti. Vďaka zárezom získava materiál vlastnosti podobné textilu a výrazne širší rozsah použitia. Svojimi vizuálnymi a technickými kvalitami otvára dukta úplne nové obzory pre vnútorné vybavenie a dekoráciu.

Rôzne vzory rezov, schopnosť ohýbania a vlastnosti ako transparentnosť a absorpcia zvuku umožňujú nespočetné možnosti použitia. Mimoriadne pozoruhodný je efekt vysokej zvukovej absorpcie perforovaného materiálu na báze dreva. Int. patentovaný proces dukta pracuje s komerčne dostupnými drevenými materiálmi, ako sú preglejka, MDF a trojvrstvové dosky.

Prehľad jednotlivých typov DUKTA dostupných na trhu:

Dukta Sonar_LIZ-ART
SONAR

Pravidelné zárezy dukta SONAR v pozdĺžnom smere sú na povrchu neprepojené. Toto usporiadanie vytvára okrem vertikálnych línií aj horizontálne línie ako vizuálny efekt. Oblasti využitia – stropné a stenové panely.

dukta_linar_LIZ-ART
LINAR

Zárezy dukta LINAR sú na povrchu pravidelné a súvislé. Ako vizuálny efekt toto usporiadanie vytvára pokojný a homogénny povrch. Predná a zadná strana vyzerajú jasne odlišne. Oblasti použitia – stropné a stenové panely.

dukta_Janus_LIZ-ART
JANUS

Rezy dukta-JANUS sú urobené na prednej a zadnej strane dosky. Tým sa aj hrubé dosky môžu ohnúť okolo malého raduis. Janus má na oboch stranách rovnaký vizuálny vzhľad, a preto je vhodný na samostatné použitie ako priečky.

dukta Janus-Tex_LIZ-ART
JANUS-TEX

Dosky obsahujú medzivrstvu textilu. Táto vrstva môže byť buď z farebnej tkaniny alebo z akusticky aktívnej plsti. Preto je vizuálny efekt odlišný od ostatných dosiek a ponúka dodatočnú akustickú absorpciu. Môže byť použitý ako priečka a tiež na zlepšenie akustiky miestnosti.

Dukta FOLI 1 + 2_LIZ-ART
FOLI 1

Lentikulárne rezy FOLI 1 sú pravidelné a v pozdĺžnom smere diskontinuálne. Lentikulárne rezy vytvárajú hravý a živý vizuálny vzor. Oblasti použitia sú hlavne stropné a stenové panely.

 FOLI 2
FOLI 2

Lentikulárne rezy FOLI 2 sú na povrchu súvislé. Rezy FOLI 2 majú vlastnosti ako transparentnosť a absorpcia zvuku, ktoré umožňujú nespočetné možnosti použitia.

CORIAN

Je nezávislý, bezšvový materiál, ktorý dokáže premeniť akýkoľvek priestor v interiéri či exteriéru do neobmedzených možností. CORIAN prináša osobitosť do prakticky akéhokoľvek druhu prostredie, čím obohacuje a uľahčuje život každému, kto využíva jeho jedinečného potenciálu a nachádza v ňom potešenie.

Materiál, ktorý možno v širokej palete farieb spracovať do takmer akejkoľvek formy a využiť takmer všade a za akýmkoľvek účelom, ponúka slobodu dizajnu a kreativity.

Chcete sa dozvedieť viac o výrobe CORIAN a jeho využití? Viac informácii nájdete v katalógu a na oficálnej strane www.corian.cz

Výroba a montáž interiérových dverí a podláh

Zabezpečujeme výrobu a montáž dverí na mieru s vysokokvalitnými povrchovými úpravami.

Pri výrobe dverí sa zameriavame na vysoku kvalitu moderných materiálov, uspokojenie akýchkoľvek požiadaviek naších klientov. Výroba a montáž interiérových dverí zahŕňa:

  • Výrobu atypických dverí na mieru.
  • Zárubňu do výšky 205 cm ponúkame bez príplatku za šírku.
  • Zárubne vyrábame z MDF dosky vysokej kvality.
  • Povrchová úprava je z kvalitného CPL laminátu, rovnako ponúkame aj povrchovú úpravu „dyha“ a striekané dvere odtienmi vzorkovníka RAL.
  • Masívne drevo tvorí rám dverí.
  • V štandarde ponúkame samomazné pánty.

Kuchynské drezy a batérie

SCHOCK

Spoločnosť SCHOCK je vynálezcom granitového drezu z kremenného kompozitného materiálu a ponúka prémiovú kvalitu tejto technológie materiálu – CRISTADUR®.

Kombinácia ručnej práce a inovatívnych technológií, nemeckej kvality prináša vysokokvalitné drezy v rôznych farebnýcy kombinaciach. Spoločnosť SCHOCK získala viac ako 90 patentov. Viac ako 60% kremenných kompozitných drezov po celom svete sú vyrobené ich unikátnou metódou.