Spotrebiče BORA

BORA je prvotriedna a svetoznáma značka, ktorá ponúka kuchynské spotrebiče, ktoré sú viac ako len nástroje na varenie. Usilujú sa zmeniť spôsob, akým ľudia varia, jedia a žijú, poskytovaním inovatívnych riešení, ktoré premenia kuchyňu na centrum kreativity a udržateľnosti.

Koniec konvenčného digestora

Jednou z najdôležitejších vlastností spotrebičov BORA je ukončenie klasického kuchynského digestora. Tradičný horný digestor nahradili digestorom varnej dosky, ktorý funguje tak, že nasáva výpary a pachy z varenia priamo tam, kde vznikajú, na varnej doske. Výsledkom je oveľa efektívnejší proces odsávania, ktorý odstraňuje dym a paru skôr, ako sa dostanú do kuchyne.

Nielenže to robí varenie príjemnejším a pohodlnejším, ale tiež uvoľňuje cenný priestor nad hlavou v kuchyni, vďaka čomu pôsobí priestrannejšie a otvorenejšie.

Bora Appliances

Záväzok spoločnosti BORA k udržateľnosti je evidentný aj v ich filozofii dizajnu. Usilujú sa o čo najmenší dopad na životné prostredie používaním ekologických materiálov a navrhovaním produktov, ktoré sú energeticky účinné.

Snahu o lepší a jednoduchší život

Zameranie spoločnosti BORA na udržateľnosť sa však neobmedzuje len na ich produkty. Ich cieľom je tiež vzdelávať svojich zákazníkov o tom, ako žiť udržateľnejším životným štýlom, poskytovaním tipov a trikov, ako znížiť plytvanie potravinami, používať ekologické čistiace prostriedky a oveľa viac.

Stručne povedané, ak hľadáte kuchynské spotrebiče, ktoré ponúkajú viac ako len varenie, BORA je značka pre Vás. So svojím inovatívnym dizajnom, záväzkom k udržateľnosti a zameraním na vytváranie lepšieho a jednoduchšieho života je BORA lídrom v priemysle kuchynských spotrebičov.

Bora Kitchen Appliances

Premeňte svoju kuchyňu na kulinársku oázu s BORA – kde sa inovácia stretáva s udržateľnosťou. Rozlúčte sa s konvenčnými digestormi a privítajte novú éru varenia s BORA digestormi. Vychutnajte si priestrannejšiu, pohodlnejšiu a ekologickejšiu kuchyňu, ktorá Vás inšpiruje k príprave Vašich obľúbených jedál.

Zastupujeme množstvo tých najlepších značiek zo sveta dizajnu. Príďte sa k nám inšpirovať do nášho

Náš dizajnérsky tím ponúkne odporúčania týkajúce sa vhodných podlahových materiálov, ako aj pomoc s dizajnom kuchyne a výberom nábytku a spotrebičov. Náš tím dekoratérov Vám navyše pomôže pri výbere textílií, kobercov alebo tapiet, ktoré dodajú osobitý nádych a vytvoria útulnú atmosféru vo Vašom interiéri.

Viac informácii nájdete na www.luxusnespotrebice.sk alebo nás priamo kontaktujte na lizartsro@gmail.com