Spotrebiče AEG Pozdvihnú chuť na novú úroveň

AEG appliances are here for you to help you prepare the best delicacies with ease and without worry. Discover AEG combined refrigerators . TwinTech® technology maintains optimal humidity and prevents the refrigerator from forming frost. This way, the food stays fresh and full of flavor for longer.

Chcite to najlepšie pre vás – sety spotrebičov AEG

Sety sú inšpiratívne a cenovú ponuku na jednotlivé celky alebo ich mix vypracujeme individuálne, podľa želania zákazníka. Nemecka kvalita všetkých spotrebičov od AEG je neprehliadnuteľná.

Spotrebiče AEG Top

Top kombinácia spotrebičov od spoločnosti AEG:

S ktorýmkoľvek setom zvýšite nielen estetickú ale najmä užívateľskú a funkčnú hodnotu kuchyne, kde varenie sa stane zážitkom.

Spotrebiče AEG Black EXCLUSIVE

Nový rad spotrebičov AEG Black EXCLUSIVE je exkluzívnym a prémiovým prírastkom do kuchynskej kolekcie AEG, ktorý vnáša do čoraz sofistikovanejšieho kuchynského priestoru novú estetiku.

Táto rada obsahuje rúry na pečenie, varné dosky a odsávače pár. Všetky sa môžu pochváliť ohromujúcim novým dizajnom doplneným dotykovou „touch“, povrchovou úpravou a prelomovou technológiou. Top kombinácia spotrebičov AEG Black EXCLUSIVE:

Komplexný prehlad ponuky spotrebičov od spoločnosti AEG si pozrite na oficiálnej strane:https://www.aeg.sk/ a my Vám radi pomôžeme vyskladať kuchyňu svojich snov.

Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácii.