Spotrebiče SMEG

Technológia so štýlom pre každú domácnosť

Farba, dizajn a technológie. Spotrebiče SMEG sú inovatívne domáce spotrebiče pre rôzne kuchynské štýly.

Talianská elegancia, vízia, medzinárodný dosah: Vzhľadom k obchodnej kultúre, ktorá kladie maximálnu pozornosť na kvalitu, na technologickom obsahu s extrémnym zameraním na úspory energie, spotrebiče SMEG sa vykazujú v medzinárodnom meradle ako majster excelentnosti v Taliansku.

Ukážka produktov SMEG

Dolce & Gabbana – Smeg a Dolce & Gabbana spájajú svoje umelecké cítenie na ceste za objavovaním farieb a krásy Sicílie pre autentický projekt „Made in Italy“ v rámci zdieľaného štandardu kreativity, umenia a dizajnu. Viac produktov z rady Dolce & Gabbana si môžete pozrieť  v SMEG katalógu.

Z rady Sicily is my love

SMEG má 4 výrobné závody v Taliansku. Ich certifikované laboratóriá, vďaka znalostiam materiálov a najmodernejšej technológie, interpretujú potreby súčasného bývania, vyjadrujúce základné vlastnosti v produktoch, vrátane trvanlivosti, bezpečnosti, flexibilite používania, energetickej účinnosti a príjemnosti.

Spotrebiče SMEG sú kontrolné počas celého výrobného procesu a zaručujú absolútnu spoľahlivosť. Vďaka najmodernejším rozhraniam a rôznym programovým riešeniam, každý SMEG domáci spotrebič spĺňa rôzne potreby užívateľa, v plnej miere rešpektuje jednoduchosť používania a inteligentného riadenia zdrojov.

Vysoký výkon a elegancia

Vysoký výkon a nízka spotreba sú prvky všetkých SMEG spotrebičov ako – varné dosky, umývačky riadu, práčky so sušičkou, digestory, vstavané chladničky, drezy a kávovarov. Osobitný dôraz je kladený na získanie najlepšej energetickej triedy.