spotrebiče Electrolux

Spotrebiče Electrolux sú ohľaduplné k prírode a k tomu disponujú inovatívnymi technológiami a vyspelými funkciami. Šetrne sa starajú o Vašu najjemnejšiu bielizeň alebo Vám pomáhajú vykúzliť slávnostné menu plné lahodných pokrmov.

Ako exkluzívny partneri Vám prinášame najvyššiu kvalitu spotrebičov za najnižšiu cenu na trhu. V našom štúdiu vám navrhneme kuchyňu presne podľa Vašich potrieb a oživíme ju pomocou takej kombinácie spotrebičov, ktorá čo najlepšie splní Vaše potreby.

Electrolux Appliances for Home

Domov podľa Vašich predstav – top sety spotrebičov Electrolux

Sety sú inšpiratívne a cenovú ponuku na jednotlivé celky alebo ich mix vypracujeme individuálne, podľa želania zákazníka. Top kombinácia spotrebičov od spoločnosti Electrolux:

Edícia „BLACK“

Edícia „WHITE“:

Vstavané spotrebiče Electrolux. Rýchla cesta k profesionálnemu vareniu. Inteligentné funkcie spolu súvisia, vďaka čomu Váš pobyt v kuchyni získa dynamiku. Kvalitne spracovaný dizajn a použité materiály zapadnú do každého typu domácnosti. Technológie a funkcie, ktoré Vám uľahčia prácu.

Komplexný prehlad ponuky spotrebičov od spoločnosti ELECTROLUX si pozrite na oficiálnej strane:https://www.electrolux.sk/

Neváhajte a kontaktujte nás a my Vám poradíme, ktorý z produktov Electrolux sa hodí do Vašej kuchyne.