Zastupujeme množstvo tých najlepších značiek zo sveta dizajnu.

Sme partnerom exkluzívnych výrobcov varných panelov s odsávaním BORA, ako aj značiek spotrebičov AEG, ELECTROLUX, SMEG, Siemens, Beko a Fabita.

Široké spektrum ponuky spotrebičov pre domácnosť nám tak umožňuje zakomponovať do Vášho interiéru neoddeliteľnú súčasť každodenného života – spotrebiče, pri ktorých určite oceníte ich špičkové prevedenie a dizajn, inovatívny charakter a intuitívne ovládanie.

Je naším cieľom ukázať Vám, že nový interiér, ktorý Vám vyrobíme, môže so sebou priniesť i nové zážitky a odstránenie nepotrebných stereotypov vo varení, pečení či upratovaní.

Výhody kamennej predajne:

Profesionálne poradenstvo, informácie, starostlivosť o zákazníka, to všetko nájdete pri návšteve interiérového štúdia LIZ-ART, s.r.o.

  • osobný prístup a profesionálne poradenstvo – zladenie spotrebičov s interiérom (existujúcim alebo novo vznikajúcim),
  • široká paleta výrobcov s cenovou i dizajnovou variabilitou,
  • garancia nízkej ceny – ceny nižšie ako u autorizovaných internetových predajcov,
  • kombinovanie a vzájomné uznávanie zliav a darčekov poskytovaných výrobcom a predajcom (LIZ-ART, s.r.o.),
  • žiadne dodatočné poplatky + možnosť dohodnúť dodatočné služby – donáška do bytu, možnosť autorizovaného zapojenie spotrebiča ako aj stavebná príprava priestoru pre spotrebič,
  • jednoduché riešenie vád a nedostatkov či porúch.

BORA

Silná značka ukazuje koncovému zákazníkovi, že sa môže spoľahnúť na určité hodnoty produktu

Kuchynské spotrebiče BORA cooking systems predstavujú revolúciu v kuchyniach. Kuchynský integrovaný systém BORA spája v sebe štrbinový digestor a varnú dosku. Nemecká kvalita a inteligentný kuchynský systém Vám ponúka bezkonkurenčné výhody.

AEG

AEG prináša radosť z inovácií, ktoré Vám spríjemnia varenie a uľahčí starostlivosť o domácnosť či bielizeň.

Každý spotrebič AEG je vybavený inteligentnými technológiami a prispôsobivým dizajnom. Vďaka nemeckej kvalite zaručujú výnimočný výkon a výsledky. Objavíte, že jediným dotykom môžete zmeniť pohľad na to, čo je doma možné.

Electrolux

Electrolux je svetový líder v oblasti domácich spotrebičov a prístrojov pre profesionálne použitie.

Výrobky Electrolux sú vyvíjané v súlade so švédskymi hodnotami a s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Nájdite si správnu kombinovanú chladničku s mrazničkou, ktorá vyhovie Vašim požiadavkám na varenie a nakupovanie.

Smeg

Talianský dizajn v kombinácii s inovatívnou technológiou sú výsledkom jedinečných produktov – viac než len spotrebiče, ktoré sú dekoratívnym doplnkom.

Smeg produkty sa vyznačujú dokonalým dizajnom s dôrazom na detail, ergonómiu a funkčnosť s použitím najlepších materiálov pre zaistenie dlhej životnosti.

Siemens

Spotrebiče Siemens urobia z varenia a pečenia príjemnú aktivitu. Ich inovatívne technológie, nemecká kvalita a praktické funkcie Vám odľahčia ruky a inšpirujú vás pri vymýšľaní chutných pokrmov.

Domáce spotrebiče Siemens: kde sa stretávajú moderné materiály, elegantné línie a geometrické tvary, ktoré vytvárajú rafinovanú a jasnú reč dizajnu. Predstavujeme Vám život naplnený nekonečnými možnosťami.

Fabita

Fabita zapadá do súčasného obdobia s cieľom revolúcie v koncepcii domácich spotrebičov tým, že ho sprístupní každému, pričom sa chopí veľkých prebiehajúcich transformácií:

  • fenomén urbanizácie,
  • zmeny usporiadania vyplývajúce z rýchlych profesionálnych a osobných zmien,
  • globálne pohyby,
  • šírenie modely spoločného bývania a spolupráce.

Beko

Cieľom spoločnosti Beko je umožniť novým generáciám žiť zdravšie. Zameriavajú sa na vývoj produktov, ktoré inšpirujú zdravý životný štýl, od kuchynských spotrebičov šetriacich výživové látky až po chladničky, ktoré konzervujú potraviny dlhšie. Výrobky Beko šetria čas i úsilie a umožňujú Vám venovať tento čas sebe a svojej rodine.