Ponúkame Vám naše služby v oblasti komplexnej realizácie interiérových projektov na kľúč. Naša interiérové štúdio sa špecializuje na kompletnú realizáciu interiérov od návrhu až po dokončenie, vrátane čistenia priestoru po bývalom majiteľovi. Ako aj v tomto projekte rekonštrukcie.

Jednou z našich najdôležitejších priorít je zákazník a jeho potreby. Preto prinášame originálne a kreatívne riešenia pre každého klienta individuálne. Pri realizácii projektu sme čo najviac prístupní a transparentní, aby sme dokázali splniť očakávania klienta.

Ponúkame širokú škálu služieb v rámci realizácie interiérov, vrátane stierkovania, nivelizácie podláh a inštalácie stropov. Okrem toho ponúkame aj pokládku podláh a výrobu a montáž interiérových dverí. Radi by sme zdôraznili aj našu schopnosť vyrobiť a nainštalovať nábytok presne podľa požiadaviek klienta.

K tomu ponúkame aj výber z našich exkluzívnych partnerov celosvetových značiek (BORA, SIEMENS, LIEBHERR, a iní), aby sme dokázali priniesť najnovšie trendy a najlepšie kvality materiálov a vybavenia pre každého zákazníka. V rámci našich služieb môžeme ponúknuť aj predaj a inštaláciu spotrebičov a svietidiel (EGLO).

Náš tím je zložený z kvalifikovaných a skúsených odborníkov, ktorí vedia efektívne riešiť akékoľvek problémy a dodávať vysokú kvalitu práce. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť najlepšie ceny na trhu, pričom nekompromisne dodržiavame vysoké štandardy kvality.

V rámci nášho servisu poskytujeme aj návrh a vizualizáciu interiéru, aby klienti videli, ako bude ich interiér vyzerať v reálnom prostredí. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a pomôžeme Vám zrealizovať Vaše interiérové sny.