Kuchynské spotrebiče Fabita

Varenie stále zohráva zásadnú úlohu doma, v moderných metropolitných pracoviskách alebo počas dovoleniek, a zároveň sa priestory stále zmenšujú, sociálne správanie sa stalo viac nomádske, životné prostredie hybridnejšie.

S novým radom spotrebičov Fabita – sa kuchyňa sama rozloží a premení tradičný nábytok na sériu voľných, ľahkých a flexibilných prvkov.

Vytvorte štýlové a flexibilné riešenie varenia, ktoré ponechá kuchynský stôl voľný, keď sa nepoužíva.

Ordine

Ordine

Ordine má dve indukčné platne, ktoré je možné flexibilne polohovať a po použití ich odložiť. S Ordine je jednoduchšie použiť viac veľkých hrncov naraz. Umiestnenie vo voľnom štýle zaisťuje, že hrnce môžu byť usporiadané bez toho, aby boli stiesnené alebo aby vám prekážali objemné držadlá.

Linea

Linea

Drevený rám so zaoblenými hranami načrtáva profil evakuácie / recirkulácie a je možné ho prispôsobiť výberom drevnej esencie a farby tak, aby zodpovedali interiérovému dizajnu akejkoľvek kuchyne.

Enigma

Enigma

Inovatívne dizajnové riešenie, ktoré nechá Váš digestor magicky zmiznúť. Lineárna polica slúži iba ako aspiračný povrch, a preto je veľmi tenká; vzduch je vedený do dvoch keramických váz umiestnených na vrchu, ktoré skrývajú motor a elektroniku.

Komplexný prehlad ponuky spotrebičov od spoločnosti Fabita si pozrite na oficiálnej strane:https://www.fabita.it/en