Spotrebiče Siemens

Domáce spotrebiče Siemens: kde sa stretávajú moderné materiály, nemecká kvalita, elegantné línie a geometrické tvary, ktoré vytvárajú rafinovanú a jasnú reč dizajnu. Predstavujeme Vám život naplnený nekonečnými možnosťami.

Varenie a pečenie

Varenie a pečenie

Spotrebiče Siemens urobia z varenia a pečenia príjemnú aktivitu. Ich inovatívne technológie a praktické funkcie Vám odľahčia ruky a inšpirujú Vás pri vymýšľaní chutných pokrmov.

Chladenie

Chladenie

Šikovné nápady a inovatívne technológie v dizajne, ktoré určujú trend – chladničky a mrazničky Siemens sú tou najlepšou voľbou pre flexibilné a dôkladné uskladnenie potravín. Počnúc našou najmenšou vstavanou chladničkou až po naše najatraktívnejšie modely side-by-side, všetky Vám prinášajú viac čerstvosti a pohodlia.

Starostlivosť o riad

Starostlivosť o riad

Umývačky riadu Siemens ponúkajú moderný dizajn a inovácie, ktoré život spríjemnia. Budete fascinovaní maximálnou flexibilitou. Vďaka praktickým prvkom, ako sú výškovo nastaviteľné bočné časti a sklopné kolíky, nájde všetko svoje miesto – aj veľké naberačky a malé čajové lyžičky.

Sme autorizovaným partnerom exkluzívnej značky Siemens a radi Vám poskytneme bližšie informácie a odborné poradenstvo.

Komplexný prehlad ponuky spotrebičov od spoločnosti Siemens si pozrite na oficiálnej strane:https://www.siemens-home.bsh-group.com/sk/