Chcete ušetriť na prerábke alebo stavbe?

👉Nájdite si profesionálne štúdio, ktoré je napojené priamo na výrobcov.

👉Jedno z overených je LIZ-ART, s.r.o.

,,Zabezpečujeme komplexný servis zariadenia bývania – od návrhu, 3D vizualizácie výstupov od architekta a dizajnérky, cez výrobu nábytku v našej réžii až po montáž. Každý jeden kus nábytku na mieru je jedinečný. Dovybavujeme interiéry všetkým, čo si môže klient želať. Vankúšmi, kvietkami, obrazmi… čokoľvek, čo zmení dizajnovo čistý priestor vhodný na fotku do luxusného časopisu na používateľný a útulný priestor. Toto všetko dostane klient pod jednou strechou a s profesionálnymi výstupmi. Dôležité v tejto dobe je, že partnerom v komunikácii mu je inžinier architekt s mnohoročnými skúsenosťami, za ktorým je sieť domácich aj zahraničných dodávateľov“ hovorí riaditeľ firmy Alexander Houdek.

Ak premýšľate o výmene podlahy, interiérových dverí, svietidiel, spotrebičov alebo drezov s batériami, aj tento sortiment nájdete v štúdiu LIZ-ART za výhodnejších podmienok, ako by ste čakali. Navštívte ho na ulici Mirka Nešpora v Prešove a požiadajte o cenovú kalkuláciu vašich predstáv.

,,Priemerne po 3-4 stretnutiach so zákazníkom máme 3D vizualizáciu jeho predstáv a ucelenú predstavu rozsahu prác a dodávaných produktov. Všetko mu je prispôsobené. Iné požiadavky od priestoru okolo seba má mladý dynamický muž, iné štvorčlenná rodina, iné párik po vysokej škole. Samozrejme, každý z nich má aj iné finančné možnosti. Čo vieme zohľadniť najmä vďaka našim dlhoročným obchodným vzťahom. Vďaka nim vieme vytvoriť prekvapivo výhodnú ponuku aj v segmente náročnejších produktov, ktoré ponúkajú bežné siete bez servisu za prehnaných podmienok. “

Ešte stále máte pocit, že kupovať v bežnom obchode sa oplatí? My určite nie.