Siemens – StudioLine

Pokiaľ ide o Siemens StudioLine radu, exkluzivita je vždy súčasťou balíka. Pre Vás ako nášho zákazníka to znamená: viac kvality, viac komunikácie a viac služieb. A keďže sme v kuchyni, tieto kompetencie sú bezkonkurenčné.

StudioLine je jedinečný vstavaný rad Siemens vytvorený tak, aby súčasne prekonal vysoké nároky kuchyne a života. Exkluzívny dizajn a inovatívne prístrojové vybavenie sú nielen neuveriteľne príjemné pre oči, ale ponúkajú Vám aj maximálnu flexibilitu a slobodu zvládnuť všetko, čo vám život môže prihodiť do cesty.

Je čas zažiť si StudioLine

Siemens StudioLine Vám ponúka nevšedný zážitok pri výbere a navrhovaní vašej kuchyne. Kuchyňu studioLine vrátane vstavaných spotrebičov studioLine si teraz môžete objednať priamo u nás za najvýhodnešie ceny na trhu.

V spolupráci s renomovanými výrobcami kuchynského nábytku sú teraz možné kuchynské stojany s vysoko kvalitným betónovým a dreveným písmom, ako aj nerezové pracovné dosky a drezy.

Ste presvedčení o exkluzivite, ktorú tieto výnimočné kuchyne ponúkajú? Potom je čas nás navštíviť v našom štúdiu v Prešove.