BORA S Pure – ponúka prekvapivé množstvo možností.

Nová BORA S Pure je skutočne kompaktná: zmestí sa do skrinky so šírkou 60 cm a navyše inštalačná výška je menšia ako 20 cm, takže v spodnej skrinke je dostatok miesta. Extrémne kompaktné rozmery BORA S Pure znamenajú, že sa zmestí aj do tých najmenších kuchýň a vyrieši mnohé priestorové dilemy.

Ani v 60 cm hlbokých kuchynských linkách nie je potrebné skracovať žiadne zásuvky v režime recirkulácie. BORA S Pure svojim priestorovo úsporným dizajnom otvára úplne nové možnosti dizajnu kuchyne aj pre štandardné kuchynské linky.

Vhodná do malých priestorov

Vďaka minimalistickému dizajnu digestora a varnej dosky sa BORA S Pure bez problémov začlení do modernej kuchynskej architektúry. Farbu dýzy na prívod vzduchu je možné zvoliť aj tak, aby vyhovovala dekorácii.

Výber farieb zahŕňa čiernu, modrú, červenú, oranžovú, sivú, nefritovú zelenú, žltú a sivú. Asymetrická poloha dýzy prívodu vzduchu je navrhnutá tak, aby čo najlepšie využila dostupný priestor. Preto je tu miesto pre štyri varné zóny, z ktorých dve sú vhodné pre väčšie panvice a hrnce a dve pre menšie.

Intuitívne ovládacie prvky BORA S Pure sú v pohotovostnom režime prakticky neviditeľné a počas prevádzky sú zmenšené na to najnutnejšie pomocou inteligentného osvetlenia. BORA S Pure sa tiež veľmi ľahko čistí – všetky časti, ktoré prichádzajú do styku s výparmi z varenia, sa dajú ľahko vybrať cez široký a ľahko prístupný vstupný otvor a možno ich umývať v umývačke riadu.

Na uľahčenie výmeny filtra je tiež možné k nemu pristupovať zhora cez otvor na prívod vzduchu bez vyberania zásuviek alebo soklových panelov.

Prehľad produktov od BORA nájdete na našom webe – https://liz-art.sk/bora/