Ako správne vybrať úchytky

👉Poradíme vám

Môžu byť na pohľad krásne, ale pri ich výbere treba myslieť aj na iné okolnosti. Aké? Napríklad, ak sú používané pri varnej doske a špliechajú na ne pary alebo olej, tak sú o pol roka hnusné, lepkavé a nevyčistiteľné. Čiže -zrelé na výmenu.

Komplikované miesta v priestore a osadenie spotrebičov treba vyriešiť správnym spôsobom, aby sa čo najmenej opotrebovávali, aby zákazníkovi slúžili, aby nepodliehali skaze. Je dôležité, aké drevo použijete v kúpeľni, je dôležité, aké odvetrávanie namontujete, tiež z akého materiálu budú úchytky. Všetko nejde odkopírovať z fotky z časopisu. Len čo už potom, keď sú už úchytky namontované? Znovu ich vymeniť?

V obchode vám záruku na nesprávne rozhodnutia nedajú. Poraďte sa radšej s odborníkmi v LIZ-ART a ušetrite svoje peniaze. Hovorí Alexander Houdek:

,,Mnoho ľudí k nám chodí s nápadom, alebo fotkou z časopisu. Povedia nám, čo sa im páči. A potom nám ukážu pôdorys a my im povieme, že sa to tam dá vložiť, alebo im odporučíme iný variant, keďže tento je nevyhovujúci. Podľa nás platí, že všetko má majiteľovi dobre slúžiť. Má to mať aj opodstatnenú funkciu a aj dizajn v súlade s jeho želaním. Navyše treba myslieť na to, že v niektorých prípadoch nejde len o prvotnú investíciu do diela. Ak vyberiete síce pekné ale nekvalitné úchytky, o pár mesiacov budete kupovať nové.“

My to tak nerobíme. My poznáme pekné ale aj kvalitné. Preto tie naše vydržia oveľa dlhšie. Zájdite k nám a poraďte sa s nami. Urobíme vám k tomu aj výborné kafíčko.