Ako dlho trvá realizácia?

💥Pýtame sa profesionálov💥

Pri optimálnom postupe vyzerá u nás v LIZ-ART celý proces realizácie takto:

Nikto nečaká, každého klienta si prevezme náš architekt. Zhruba 3-4 týždne spolu vytvárajú koncept projektu, samozrejme, v pokoji pri dobrej káve, projekciu, vizualizáciu a nacenenie. Ak to má byť urobené dobre, treba vybrať správne materiály, prezrieť katalógy, zamerať priestor, komunikovať so zákazníkom, nechať ho vybrať, poradiť mu odborne, pripraviť iné varianty, podať mu celú šírku informácií. Zákazníka netreba uponáhľať.U nás nie je v obchode. Venujeme zákazníkom našu plnú pozornosť. Iba tak si vie správne a pokojne vybrať.

Potom plynie 8-12 týždňov odo dňa, keď podpíšeme zmluvu o dielo do času realizácie projektu. Ak sú z dostupných materiálov u našich dodávateľov. Samozrejme, vieme byť flexibilnejší, vieme posunúť veci, ak je niečo súrne. Toto je však optimálny čas realizácie v normálnom bežnom režime. Tým, že máme veľa realizačných partií a dvoch ľudí na plánovanie, vieme si dovoliť aj flexibilitu a pri časovom strese klienta, vyjsť mu v ústrety a robiť viac zákaziek naraz. Keď príde dodávka, nastupuje okamžite montáž. A potom už stačí len pád dní a vy varíte vo svojej novej dokonalej kuchyni…. 👍 Čo poviete?

Voľba profesionálneho tímu pri rekonštrukcií Vám ušetrí čas aj finančné prostriedky. U nás v LIZ-ART nečakáte. U nás sa zákazky organizujú, termínujú a odovzdávajú. Ako kuchyne na týchto obrázkoch.